תמיד הייתי הילדה הקטנה בסביבה. זה התחיל כבת ראשונה אחרי עדר מבוסס של בני דודים, המשיך בבית הספר (כילידת סוף אוקטובר), בעבודת טרום הצבא (שהרי התגייסתי מאוחר), בה עבדתי במשמרת של ה"גדולים" ואפילו מיד לאחר שחרורי מהצבא עבדתי בשדה התעופה אורלי בפאריז עם סלקטורים סטודנטים, כשהייתי היחידה שם שטרם הגיעה לשלב העתידות של בזוקה (גיל 21 וגו'). כל זה חלף עבר לו כשפתאום מצאתי את עצמי עובדת בלווית קולגות שאיך לנסח – לא זכו לאכול מצלחת פלסטיק שבה הושרו במבה, ביסלי ורבע פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ עם כוס מיץ פטל במסיבת יומולדת, זכו בחולצה ותקליט (של ליונל ריצ'י) או היו בסביבה כשהתנקשו בחייו של הנשיא לינקולן. ובכל זאת, תמיד כשבוחנים אותי לצד החברות האלה שלי נראה כאילו אני לא באמת המבוגר האחראי בסביבה. וזו אפילו לא המעלה העיקרית שלהן.
ואחרי ההקדמה הגדולה, הנה אחת מהן (כן, כן, תתכוננו לחשיפה כל אחת בתורה וצאו מהמחבּואָה. עוד מילה משנות השמונים, אגב): הפשיוניסטה הגדולה מהחיים (תרתי משמע), גאלה רחמילביץ'.

בזמן שאני ניגבתי דמעות בגן כשחרזו את שמי עם "פילונה" – היא כאמור עוד לא נולדה. אבל משגדלה ובגרה (וכאמור זה קרה אצלה מהר מאוד) – היא למדה למנף את עניין המשקל לטובתה ולטובת עיסוקה. להבדיל מרזות ושדופות ממנה היא הפכה אותו לקל-נוצה בכל הקשור לתפיסת חייה ועולמה, ובזאת אני מתכוונת לגישה בריאה לחלוטין למעטפת החיצונית שלה, נטולת ייסורי נפש (שיש לבחורה טיפוסית שחיה בעולם הקלישאות שלנו).
לאחר שסיימה את לימודי העיצוב והסטיילינג בממלכה המאוחדת – כבשה בסערה את חייהם של אזרחי תל אביב, ומשם, בדרך הקיצור הרגילה, עברה דרך ברלין – שם פתחה שלוחה של עסקי הסטיילינג הענפים. כיום היא ממשיכה לסטיילסט בגאווה את סלבריטי ארצנו עד לאנונימית שבהן ולפני כשנה פתחה בהצלחה את סטודיו SAY שמציע בגדי נשים בגזרות מלהיבות במידות גדולות (להבדיל מההיצע הדל והמשמים ברשתות הרגילות). אין מה לומר – האישה דיווה מבטן ומלידה:  יודעת מה היא רוצה והולכת על זה בענק.
הבחורה הזו, שחרתה על דגלה את המונח "פחחח" (פרגון חינם חופשי לחברים), קיבלה אחד ממני, כשנרתמתי לעיצוב הסטודיו עבור המותג. כיאה לאתגרים שאני חיה בשבילם – גם כאן קיבלתי רשימה ארוכה של הגבלות, צמצומים וחוסרים, עליהן חיפה "פחחח" ענק ותמיכה איתנה מהמלכה-האם.

אז איך מתחילים לעצב חלל לא קטן, עם הרבה אתגרים ארכיטקטוניים ואחרים ועם תקציב מוגבל בהחלט – ותוך כדי להידרש לעצב גם חזות שתהיה מזוהה עם מותג בתחילת דרכו ותמשיך איתו בגאווה הלאה? מתחילים להתאים את רשימת הדרישות האימתנית למה שיש ומשתדלים לחשוב הרבה מחוץ לקופסה.

לזכותי ייאמר שאני מכירה את גאלה. ואגב, גם לחברה חדשה לא ייקח יותר מכמה דקות להבין שהבחורה מאוהבת בגווני הפוקסיה, ומייצגת, כמותם – תעוזה, שובבות לצד שיק ואפילו קצת פאסון. שלא כמו לקוחותיי האחרים, שלא לומר רובם המכריע, לגאלה אין אישיוז עם צבעים והיא חשה בנוח עם כולם. אז החלטנו להכניס הרבה מהם לתוך המשוואה. אלה הכניסו מהר מאוד את האווירה הרצויה ושיוו לסטודיו מראה קליל, נינוח ושמח – כיאה לקהל לקוחותיה של גאלה, ולהבדיל מהצבע העיקרי שהרבה מעצבים סבורים שלקוחות מסוג זה צריכות להתעטף בו.

מעבר לבגדים במידות גדולות בסטודיו SAY, בסטודיו נערכים מפגשי סטיילינג אישיים ושעות ייעוץ פרטיות. רחלמילביץ' מספקת גם סדנאות בקונספט מרענן מבית "שיק בצ'יק": החל ממפגשי בנות וימי כיף לעסקים ועד למסיבת רווקות בסטייל ובנוסף ימי סטיילינג וקניות אישיים - להתאמה מיטבית ולהשלמת הגרדרובה הפרטית ואפילו ליווי לרכישת בגדים מתאימים לאירועים ספציפיים והתאמת אביזרים משלימים. 

ובהזדמנות חגיגית זו אני שמחה לבשר לכן שמי שתגיד "שדוד שלח אותה" (כלומר אני) - תקבל שעת ייעוץ לסטיילינג אישי ב-250 שקלים במקום 400 שקלים (תקף עד ה-1/3/13). אז קדימה! זו השנה שלכן - לפעמים שווה לקבל השראה גם מבחוץ כדי שתחלחל פנימה... ליצירת קשר עם גאלה.

צבעוניות מאוזנת
צבעוניות מאוזנת

אמנם הוספנו הרבה גוונים, אבל דאגנו לשמור על איזון ועל דגשים בשחור ובלבן

press to zoom
פינת ישיבה שיקית
פינת ישיבה שיקית

פותרת את בעיית האזור הנמוך שאינו מנוצל

press to zoom
כיסאות שנרכשו מיד שניה עברו שינוי
כיסאות שנרכשו מיד שניה עברו שינוי

באין תקציב - חפשו בשווקים ובחנויות יד שניה פריטי ריהוט רצויים. ספריי צבע ובדים מעוצבים ישנו את מראם מהקצה אל הקצה

press to zoom
צבעוניות מאוזנת
צבעוניות מאוזנת

אמנם הוספנו הרבה גוונים, אבל דאגנו לשמור על איזון ועל דגשים בשחור ובלבן

press to zoom
1/7

לסטייליסטית גאלה רחמילביץ' יש בטן מלאה על רשתות האופנה שמדירות את הנשים הגדולות מרשימת הלקוחות שלהן. אז היא עשתה מעשה ופתחה סטודיו עם בגדים משובבי-לב לנשים גדולות. נחשו מי היתה אמונה על עיצובו?

Say, יש לך בגדים במידה של אנשים שאוכלים?