הו, שלום. נעים מאוד להכיר, לפחות חד-צדדית (מוזמנים לתקן את המעוות). שלא כמו שמרמז שם הבלוג, אני נטולת חליפת איומים, בלי ג'קט, בלי עניבה (ובלי חוב) - ובאה בטוב. מטרת הבלוג הזה, אח לאתר, היא להעניק קצת השראה ולאסתט במעט את החיים (שלי, שלכם).

כאן אחלוק עמכם מראות מעוררי השראה מסביבתי הקרובה בממלכה המאוחדת, וגם מרחבי האינטרנט (בתקווה שלא ראיתם אותם קודם) בלוויית כמה הגיגים (אותם בטח לא שמעתם קודם!), וגם הצעות לעבודות יד קלות ופשוטות הכנה שיעשו לכם שמח על הנשמה (אם אתם קצת דומים לי מהבחינה הזו), פלאס תחושת ניצחון וסיפוק מהתוצאה (אם לא התעצבנתם בדרך והחלטתם לשרוף את התוצר בחשאי, כמו שקורה לי לפעמים). גם אם אתם מחשיבים את עצמכם לבעלי ידיים שמאליות (ומי אמר שזה רע? יש הרבה שמאליים שיחלקו על האמרה הזו) - זה לא אומר בהכרח שלא תוכלו ליצור דברים יפים שישפרו לכם את מצב הרוח ואת הסביבה הקרובה.

כאחת שתחביבה המרכזי הוא איתור מציאות, פתרון בעיות ובניית ההפתעות בביצי הקינדר (לפעמים על חשבונם של עוללים רכים), מיהרתי לרתום את היתרונות הללו לטובת תחום העיצוב והיצירה (התפקיד של מקגיוור לוהק כבר). התפכחות קלה מקניות ומרכישות מיותרות וגם כמיהה לקצת me time- הולידה עיצוב מרענן, חסכוני ונוח לביצוע תוך שימוש בפריטים קיימים ושדרוגם המתוחכם, כך שאיש לא יוכל לתאר לעצמו מהיכן נקנו או איפה נמצאו.

 

אמנם אין בכוחם של הפרויקטים שאני מציעה להביא לשלום עולמי בר-קיימא או לגרום לכולם לעמוד בשורה ארוכה ולהחזיק ידיים (למרות שזה יכול להיות אתגר מעניין...), אך הם בהחלט יכולים לספק תעסוקה מגוונת ולתבל חלקיק מהיום במשהו שונה. אולי יוכלו להעניק דרור ליצירתיות שבכם, אולי יגרמו לכם לעשות משהו נחמד עבור עצמכם או עבור מישהו אחר, ואולי סתם יעוררו בכם השראה שתגרום לכם להסתכל אחרת על דברים. מי יודע, אולי תצליחו בדרך למצוא פתרונות לעניינים מהותיים יותר. אל תשכחו שגם מקגיוור התחיל עם חתיכת מסטיק לעוס, שקית של טרופית וגומיה. תראו איפה אנחנו היום.

 

 

ראו עצמכם מוזמנים לעשות הפסקה יצירתית מהשגרה ולהעז לנסות זאת בעצמכם!

קודם אתם, אחר כך אחרים.

התמונה להמחשה

ביצת הפתעה קדומה.  Fabergé

דונה קורליעונה